deserki_done_old_c-06.png
deserki_done_old_c-01.png

Rzeczywistą satysfakcję mogą nam sprawić tylko rzeczy związane z ryzykiem i niepewnością. Nasi cukiernicy są świadomi tego faktu, dlatego stworzyli czekoladkę słodko - ostrą. Już biorąc ją w ręce odczuwamy fascynację i niepokój. Jej nietypowe, zaostrzone kształty pobudzają wyobraźnię i zapowiadają niezapomniane wrażenie smakowe, niekoniecznie jednoznacznie dobre, ale niezaprzeczalnie ubogacające.

deserki_done_old_c-05.png

Możesz mieć ją na ręce i wcale nie poczuć jej ciężaru. Na ziemię opada jak piórko, powoli i dostojnie.
Pianka - bo o niej mowa,
smakuje tak jak wygląda, czyli lekko, delikatnie, niebiańsko rozkosznie.


 

deserki_done_old_c-04.png

Niektóre osoby zostają przy tym co znają i lubią, inni lubią eksplorować nieznane. Nasz deserek warstwowy nie wyklucza. Każdy może skupić się na jednej warstwie albo wyruszyć na przygodę w krainę smaków i tekstur.
 

Według starego porzekadła nie powinno oceniać się książki po okładce. Ale czy powinniśmy oceniać pralinkę po złotku? Powierzchowność jest piękna i luksusowa, ale co kryje środek? Rozwiązanie tego słodkiego (a może wcale nie) dylematu zostawiamy Wam.

deserki_done_old_c-03.png

Nie udawajcie, że nie kuszą Was rzeczy nieprzetworzone. Krzątając się w kuchni zapewne niejedno z Was chrupie suche ziarna, orzechy lub wgryza się w surową marchew. Tradycyjny i nieskażony smak przypomina łatwiejsze życie, które w obecnych czasach stało się nową wartością. Natury nie trzeba poprawiać, a żeby zrozumieć bardziej złożone smaki, należy poznać te najprostsze. Bez surowego kakao nie zrozumiecie czekolady.
 

deserki_done_old_c-02.png

Nieskończoność. Trudno powiedzieć czy jest zrozumiała dla kogokolwiek. Boska czekoladka - sami do końca nie wiemy jak działa. Ten słodycz jest pyszny, nigdy nie nasyca i nigdy się nie kończy, ale to nie znaczy że jedzenie jej nie może spowodować trudnych do przewidzenia konsekwencji. Prosimy Was, bądźcie ostrożni.